Ako sme už avizovali, plánujeme spoločné aktivity s koučom Pavlom Křepelkom zo spoločnosti Krepelka.coach. Prvou aktivitou bude seminár SMART CULTURE o firemnej kultúre. Uskutoční sa 18.5.2017 v hoteli ROCA v Košiciach.
Pripravujete plán rozvoja zamestnancov na rok 2015? Plánujete systémové kroky? Alebo zostanete pri tradičných aktivitách posledných rokov? A akú úspešnosť máte pri výbere nových zamestnancov? Máte správnych ľudí na správnych miestach?
Educon Vám ponúka na základe dlhoročných skúseností členov tímu osvedčené stratégie riadenia HR a recruitmentu vo Vašej spoločnosti.

Opätovne je za nami obdobie chýbajúceho času.

Realizujem školenia a tréningy. Najmä teda soft skills. Pomaly to bude už 8 rokov. Asi pred polrokom som mal na tréningu chalana, čo opisoval príbeh jeho tímlídra, ktorý slúbil vedeniu spoločnosti nereálne výkony tímu a keď sa mal tento nereálny projekt realizovať, firma ho posunula na vyššiu pozíciu. Dôvod? 

Ľudia. Sú alfou a omegou vášho biznisu. Bez nich by vaša spoločnosť neexistovala. Zamestnanci tvoria hodnoty, produkty a služby. Oni vám zarábajú. Následne podnik rastie a prosperuje na trhu. Zamestnanci však zostávajú iba vtedy, ak sú spokojní s pracovnými podmienkami, atmosférou vo firme a s prístupom manažmentu. Preto je podniková kultúra nesmierne dôležitá pri budovaní spoločnosti. Zistite, čo všetko môžete získať zlepšením kultúry vo vašej firme.

Viete, aká dôležitá je firemná kultúra. Ale dodnes ste nič neurobili, aby ste zlepšili pracovné prostredie vo svojej spoločnosti? Nech už ste majiteľ firmy, výkonný manažér či HR špecialista, téma firemnej kultúry by vás mala zaujímať, pretože priamo súvisí s motiváciou zamestnancov a ich produktivitou.