V spolupráci s UPSVaR Rožňava sme pripravili niekoľko stretnutí s maturantmi škôl. Z jedného z nich pripravila RVTV krátky zostrih.
Sme tu pre klienta, aby sme mu poskytli komplexné riešenia a maximalizovali efekt, ktorý očakáva. Sme tu, pretože nás práca s ľuďmi baví a pretože našim cieľom je pomôcť Vám. Už 7 rokov.
Plánovanie vzdelávania zamestnancov a usmerňovanie ich kariéry v rámci spoločnosti nemusí byť strašiakom, ak viete riadiť talenty. Výhodou je, že tak zvýšite výkonnosť zamestnancov a zlepšíte ich motiváciu.
Keď sa hovorí o tréningoch, vždy sa skloňujú slová ako rozvoj zamestnancov, osobný rast účastníkov, naplnenie firemných očakávaní, uspokojenie potrieb a želaní „objednávateľa“.
EDUCON ponúka HR riešenia v reálnych firmách... audit, mentoring, koučing, personálne poradenstvo, rozvoj a budúcnosť...

Poďme sa spoločne pozrieť na niekoľko dôvodov prečo HR manažéri a personalisti využívajú psychometrické diagnostiky pre podporu svojho rozhodnutia. 

Úžasný výrok bývalej britskej premiérky a železnej lady. Zahŕňa v sebe špecifickosť, stratégiu, rozhľad, asertivitu, kompetentnosť, či schopnosť prevziať na seba zodpovednosť.

Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn. (Benjamin Franklin)

Opätovne je za nami obdobie chýbajúceho času.

Realizujem školenia a tréningy. Najmä teda soft skills. Pomaly to bude už 8 rokov. Asi pred polrokom som mal na tréningu chalana, čo opisoval príbeh jeho tímlídra, ktorý slúbil vedeniu spoločnosti nereálne výkony tímu a keď sa mal tento nereálny projekt realizovať, firma ho posunula na vyššiu pozíciu. Dôvod?