Ako ste už možno postrehli, medzi partnermi na našej stránke pribudlo logo Krepelka.coach. S Pavlom Křepelkom, koučom medzinárodnej siete Gazelles International, pripravujeme spoločné aktivity.
S prezentáciou "Čo nás motivuje v práci alebo kam da podel môj syr?" sa predstavíme dňa 18.3.2017 na konferencii Učíme pre život 2017 v Poprade.
EDUCON v rámci svojich aktivít pre školy zrealizoval workshop "Presentation skills" pre študentov SOVY Akadémie v Košiciach.
Po úspešnej spolupráci agentúry EDUCON na projekte SisCatalyst (7FP) pokračujeme v spolupráci so zahraničnými kolegami na projekte SciChallenge (Horizon2020).
V spolupráci s UPSVaR Rožňava sme pripravili niekoľko stretnutí s maturantmi škôl. Z jedného z nich pripravila RVTV krátky zostrih.

Poďme sa spoločne pozrieť na niekoľko dôvodov prečo HR manažéri a personalisti využívajú psychometrické diagnostiky pre podporu svojho rozhodnutia. 

Úžasný výrok bývalej britskej premiérky a železnej lady. Zahŕňa v sebe špecifickosť, stratégiu, rozhľad, asertivitu, kompetentnosť, či schopnosť prevziať na seba zodpovednosť.

Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn. (Benjamin Franklin)

Opätovne je za nami obdobie chýbajúceho času.

Realizujem školenia a tréningy. Najmä teda soft skills. Pomaly to bude už 8 rokov. Asi pred polrokom som mal na tréningu chalana, čo opisoval príbeh jeho tímlídra, ktorý slúbil vedeniu spoločnosti nereálne výkony tímu a keď sa mal tento nereálny projekt realizovať, firma ho posunula na vyššiu pozíciu. Dôvod?