Teambuildingy nás bavia a zdá sa, že aj našich účastníkov.
EDUCON ponúka HR riešenia v reálnych firmách... audit, mentoring, koučing, personálne poradenstvo, rozvoj a budúcnosť...
Educon Vám ponúka na základe dlhoročných skúseností členov tímu osvedčené stratégie riadenia HR a recruitmentu vo Vašej spoločnosti.
Agentúra EDUCON v rámci svojej dobrovoľníckej činnosti realizuje stretnutia so stredoškolákmi na tému "Čo očakávajú zamestnávatelia od juniorov?".

Poďme sa spoločne pozrieť na niekoľko dôvodov prečo HR manažéri a personalisti využívajú psychometrické diagnostiky pre podporu svojho rozhodnutia. 

Úžasný výrok bývalej britskej premiérky a železnej lady. Zahŕňa v sebe špecifickosť, stratégiu, rozhľad, asertivitu, kompetentnosť, či schopnosť prevziať na seba zodpovednosť.

Tell me and I forget. Teach me and I remember. Involve me and I learn. (Benjamin Franklin)

Opätovne je za nami obdobie chýbajúceho času.

Realizujem školenia a tréningy. Najmä teda soft skills. Pomaly to bude už 8 rokov. Asi pred polrokom som mal na tréningu chalana, čo opisoval príbeh jeho tímlídra, ktorý slúbil vedeniu spoločnosti nereálne výkony tímu a keď sa mal tento nereálny projekt realizovať, firma ho posunula na vyššiu pozíciu. Dôvod?