Využite nadchádzajúce letné obdobie na audit vo svojej firme, poupratujte vo svojich procesoch a investujte tak do svojej budúcnosti.
Tím. Tímovosť. Spolupráca. Dôvera. Lojalita. Spoločný cieľ. Súdržnosť. Tímový duch. ...
Inšpiratívni rečníci, motivujúce prezentácie, nové informácie, perfektné publikum, dobrá káva, firemná kultúra z rôznych perspektív, námety, nápady ... . Jednoducho, náš seminár SMART CULTURE v Košiciach!

Opätovne je za nami obdobie chýbajúceho času.

Realizujem školenia a tréningy. Najmä teda soft skills. Pomaly to bude už 8 rokov. Asi pred polrokom som mal na tréningu chalana, čo opisoval príbeh jeho tímlídra, ktorý slúbil vedeniu spoločnosti nereálne výkony tímu a keď sa mal tento nereálny projekt realizovať, firma ho posunula na vyššiu pozíciu. Dôvod? 

Ľudia. Sú alfou a omegou vášho biznisu. Bez nich by vaša spoločnosť neexistovala. Zamestnanci tvoria hodnoty, produkty a služby. Oni vám zarábajú. Následne podnik rastie a prosperuje na trhu. Zamestnanci však zostávajú iba vtedy, ak sú spokojní s pracovnými podmienkami, atmosférou vo firme a s prístupom manažmentu. Preto je podniková kultúra nesmierne dôležitá pri budovaní spoločnosti. Zistite, čo všetko môžete získať zlepšením kultúry vo vašej firme.

Viete, aká dôležitá je firemná kultúra. Ale dodnes ste nič neurobili, aby ste zlepšili pracovné prostredie vo svojej spoločnosti? Nech už ste majiteľ firmy, výkonný manažér či HR špecialista, téma firemnej kultúry by vás mala zaujímať, pretože priamo súvisí s motiváciou zamestnancov a ich produktivitou.